O FIRMIE

Jakość i wygoda w dobrej cenie

Od 1990 roku oddajemy w Państwa ręce meble tapicerowane własnej produkcji, dbając o jakość i atrakcyjność oferty, co owocuje stałym wzrostem produkcji a tym samym rozwojem firmy. Bogata oferta handlowa, interesujące wzornictwo i wysoka jakość produktu wypracowana dzięki zastosowanym materiałom, nowoczesnej i przyjaznej dla środowiska technologii i co najważniejsze ogromnemu zaangażowaniu zespołu pracowników firmy – czyni z mebli tapicerowanych KT Meble wyrób gwarantujący pełną satysfakcję z jego posiadania i użytkowania.

Meble firmy KT Meble dostarczą Państwu wiele radości w komponowaniu i aranżowaniu swoich mieszkań, domów, gabinetów, a także wyposażeniu biur i hoteli.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy KT Meble na bieżąco wzbogacaną o nowe produkty zgodne z obecnymi trendami w branży meblarskiej.

 

Bogaty wybór mebli tapicerowanych wykonywanych na wymiar

Duże doświadczenie w produkcji i sprzedaży mebli tapicerowanych pozwoliło nam poznać potrzeby naszych Klientów. Jako producent jesteśmy w stanie dostosować wymiar produktu do indywidualnych potrzeb klienta. Oddajemy więc do Państwa dyspozycji wysokiej jakości meble o  wyjątkowym komforcie użytkowania i nowoczesnym designie. Oferta mebli na wymiar w szerokiej gamie tkanin pozwoli Państwu dobrać meble pasujące do każdego wnętrza i zainspiruje do tworzenia nowych aranżacji pomieszczeń własnego domu, firmy czy biura.

Wysoko wykwalifikowany personel gwarantuje pomoc w wyborze mebla spełniającego Państwa oczekiwania oraz zadowolenie ze współpracy z naszą firmą.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą mebli tapicerowanych, a także do odwiedzenia naszych salonów.